Kategorie:

DEKRA Praca sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DEKRA Praca sp. z o.o.
5 / 5 2022-02-17

Nie tylko piszę tu opinie o firmach. Na pewno częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z ogólnie niepolecanym sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę cieszącą się świetną renomą firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-06-01

Miło, że jestem w stanie pomóc innym ludziom w znalezieniu jakościowego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Sporym atutem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-05-07

Zanim nacisnę ”zamawiam”, rutynowo już wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2021-04-16

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane korekcie czy nawet ukryte przez administratora witryny. Tutaj wszystkie moje wypowiedzi widać praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej marki, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

Rzetelne opinie o DEKRA Praca sp. z o.o.

DEKRA Praca sp. z o.o.

Siedziba
-

WWW
http://www.dekrapraca.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie