Kategorie: / Pozostałe / Turystyka i wypoczynek

Delcaso s.c. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Delcaso s.c.
5 / 5 2022-04-15

Nie tylko piszę tu opinie o firmach i markach. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już z 5 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wartościową firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-04-07

Zanim kliknę „kup teraz”, każdorazowo zaglądam tutaj i zgłębiam opinie innych osób na temat danego miejsca i zamawianego produktu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-02-02

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-12-17

Miło, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie jakościowego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania partnera w inwestycji. Dużym atutem tego portalu jest, jak dla mnie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Delcaso s.c.

Delcaso s.c.

Siedziba
Rumia

WWW
https://delcaso.pl

Email
[email protected]

Telefon
795 125 177

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie