Kategorie: / Handel / Medycyna

DELFARMA SP. Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DELFARMA SP. Z O.O.
5 / 5 2022-04-25

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-02-25

Ogromnie cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym użytkownikom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Niepodważalnym plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-02-06

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Wiadomo, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2021-01-14

Wiadomo, że sprzedający, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci powstają takie miejsca. Uczciwe, nastawione na klientów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o DELFARMA SP. Z O.O.

DELFARMA SP. Z O.O.

Siedziba
ŁÓDŹ

WWW
http://www.delfarma.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 663977577

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie