Kategorie: / Handel / Medycyna

DELFARMA SP. Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DELFARMA SP. Z O.O.
5 / 5 2022-04-25

Tylko wtedy, gdy jestem pewny, że moje analizy i opinie nie zostaną cenzurowane, piszę recenzje na portalu. Tutaj, wszystkie moje wypowiedzi są od razu widoczne dla innych użytkowników, nie ważne czy są pochlebne, krytyczne, dotyczą małych firm lub dużych spółek. Cenię fakt, że portal nie daje się zastraszyć i pozwala na swobodne wyrażanie opinii.

5 / 5 2021-02-25

Bardzo się raduję z możliwości pomagania innym użytkownikom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu najlepszej usługi oraz znalezieniu wiarygodnego sprzedawcy. Co moim zdaniem jest wielkim atutem tej platformy, to brak kontroli nad opinią. Opinie są natychmiastowo publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-02-06

Jestem zdania, że każdy z nas posiada uprawnienie do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi mieliśmy realny kontakt. Oczywiście, nie da się zadowolić każdego klienta, jednak jeśli zauważam, że dana osoba otrzymuje głównie negatywne recenzje, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ jest to oznaka, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-01-14

Jest wiadome, że sprzedawcy oraz rząd składają wiele obietnic, jednakże w rzeczywistości sytuacja nie zawsze jest tak optymistyczna, jak przedstawiona w materiałach reklamowych. Z tego powodu warto docenić powstające w sieci miejsca, w których uczciwe biznesy mają szansę wypromować się oraz dowiedzieć, na czym muszą jeszcze popracować. Z drugiej strony, przedsiębiorcy, którzy nie są solidni, tracą pozycję i trudno im zdobywać klientów. To wielka zaleta dla konsumentów, dzięki temu mogą oni dokładniej obejrzeć produkty i usługi oferowane przez daną firmę.

Rzetelne opinie o DELFARMA SP. Z O.O.

DELFARMA SP. Z O.O.

Siedziba
ŁÓDŹ

WWW
http://www.delfarma.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 663977577

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie