Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Delikatesy Centrum Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Delikatesy Centrum
5 / 5 2023-03-12

Do tej pory sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie tylko na stronach wyszukiwarki Google oraz na profilach firm na Facebooku. Jednak teraz, obowiązkowo, sprawdzam je również tutaj. Czasami recenzje są bardzo emocjonalne, co utrudnia uzyskanie informacji na temat samego produktu czy usługi. Jednak za to możemy mieć pewność, że administratorzy serwisu nie przysłaniają żadnych treści.

5 / 5 2023-03-10

Nie ograniczam się tylko do pisania opinii o produktach i usługach. Przede wszystkim sprawdzam je dokładnie. Dzięki Waszej pomocy już pięć razy uniknąłem nieuczciwych transakcji z niegodziwymi dostawcami. Zamiast tego odkryłem prawdziwie zaufaną markę, której jestem lojalnym klientem przez cały czas. To jest idealne, że jesteście tu, aby mi pomóc.

5 / 5 2022-08-18

Uważam, że każda osoba powinna mieć prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Oczywiście, nie musimy się zgadzać, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma głównie negatywne opinie, zdecydowanie rezygnuję z zakupów, ponieważ nie wszystkie opinie mogą być nieuzasadnione.

5 / 5 2022-03-25

moje miasto

Chodzę do jednego z ich sklepów i przyznam, że są należycie zaopatrzone.

5 / 5 2021-10-30

Jak wiadomo, biznesmeni tak samo jak politycy, lubią obiecywać wiele rzeczy. Ale nie zawsze rzeczywistość odpowiada opisom z materiałów marketingowych. Dlatego uważam za dobrą rzecz, że powstają serwisy internetowe, które pozwalają na reklamowanie się i jednocześnie pozyskanie informacji o tym, co można poprawić, a także pozwala na utratę reputacji i klientów dla oszukańczych sprzedawców. Wspaniale!

Rzetelne opinie o Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum

Siedziba
Komorniki

WWW
https://www.delikatesy.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
662 882 662

Logowanie