Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Delikatesy Justynka Opinie Klientów

średnia ocen: 4.43
opinie o Delikatesy Justynka
5 / 5 2024-01-20

Jestem ogolnie zadowolpna z zakupow lecz czesto cena na regale jest inna niz okazuje sie przy kasie poprawcie to

1 / 5 2023-11-08

Masakra. Ryba po Grecku Dorsz a tak naprawdę kawałki fileta ze srebrzyka. Po zwróceniu uwagi dostałem odpowiedzieć "ale cena się zgadza i tak jest"

5 / 5 2022-12-21

Wiemy, że marki i politycy często obiecują wiele, ale nie zawsze spełniają swoje obietnice. Cieszę się, że istnieją w Internecie miejsca, gdzie można znaleźć wiarygodne firmy, które są nastawione na potrzeby klientów. To pozwala na reklamowanie się i otrzymywanie opinii od klientów, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą na tym swoją reputację. Dzięki temu systemowi mamy więcej pewności co do jakości produktów i usług.

5 / 5 2022-07-30

Zgadujemy, że sprzedający często składają wiele obietnic, podobnie jak nasi rządzący. Niestety, rzeczywistość bywa różna i zwykle nie jest tak kolorowo, jak w reklamach. Z tego powodu uważam, że serwisy internetowe, które dbają o konsumentów, są bardzo potrzebne. Sprawne i przyjazne marki zyskują w taki sposób klientów i mogą poprawiać swoją jakość, a ci, którzy nie dotrzymują obietnic, tracą ich w jeszcze większej liczbie. Wspaniale!

5 / 5 2022-01-28

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Jestem również przekonany, że niemożliwym jest zadowolenie wszystkich, jednak gdy zauważam, że platforma sprzedażowa posiada głównie negatywne opinie, poszukuję dalej, bo jestem pewien, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-10-16

Powinno powstawać więcej takich sieci w Polsce!

5 / 5 2021-09-06

Na tej stronie można przeczytać opinie o dużych sieciach, ale także o nowych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego regionu. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i dotychczas nie miałam żadnych rozczarowań. Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony.

Rzetelne opinie o Delikatesy Justynka

Delikatesy Justynka

Siedziba
Pępowo

WWW
http://delikatesyjustynka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 603 426 884

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie