Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Delikatesy Łosoś Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Delikatesy Łosoś
5 / 5 2023-01-12

Publikuję recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną usunięte przez właściciela strony. Na tej stronie moje opinie są widoczne od razu, bez znaczenia czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużego koncernu. Jest to miejsce, które ceni wolność słowa i nie poddaje się naciskom. Dlatego bardzo je szanuję.

5 / 5 2022-06-28

Nie tylko publikuję tu moje opinie o różnych produktach i usługach, ale też zdecydowanie częściej przeglądam opinie innych użytkowników. Dzięki waszym recenzjom udało mi się już kilka razy uniknąć zawarcia umowy z nieodpowiedzialnym przedsiębiorcą. Zamiast tego, wybrałem uczciwą firmę, która zyskała moje zaufanie i której jestem lojalnym klientem do dziś. Cieszę się, że mogę polegać na waszych ocenach.

5 / 5 2022-05-14

Sprawdzam i piszę opinie jedynie wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one modyfikowane lub usuwane przez moderatora strony. Na tej platformie moje oceny pojawiają się natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małego lub dużego biznesu. Widocznie nie poddaję się naciskom i szanuję to.

5 / 5 2021-12-03

Nie tylko udzielam tutaj swoich opinii na temat sprzedających i ich produktów, ale przede wszystkim czytam opinie innych użytkowników. Dzięki tej stronie udało mi się już kilka razy uniknąć zawarcia umowy z dostawcą, który nie szanuje klienta. Znalezienie rzeczywiście solidnej marki, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj, było dla mnie dużym sukcesem. Jestem wdzięczny, że ta strona istnieje.

5 / 5 2021-03-13

Polecam, zawsze świeże rybki

Rzetelne opinie o Delikatesy Łosoś

Delikatesy Łosoś

Siedziba
Racibórz

WWW
https://delikatesylosos.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 32 415 44 10

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie