Kategorie: / Motoryzacja

Delmoto.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Delmoto.pl
5 / 5 2022-02-19

Myślę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Zgadzam się, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma prawie tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-11-17

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają zamieszczone niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-08-12

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie zmieniają opinii.

5 / 5 2020-12-15

Można znaleźć tu opinie zarówno o dobrze znanych firmach, jak i o niewielkich sklepikach z mojej gminy. Jak tylko nie zapomnę, to tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Delmoto.pl

Delmoto.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://delmoto.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie