Kategorie: / Motoryzacja

Delmoto.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Delmoto.pl
5 / 5 2022-02-19

Uważam, że każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług czy sklepów, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Choć zdaję sobie sprawę, że zawsze nie wszyscy będą zadowoleni, jednak jeśli zauważam, że dany sprzedawca otrzymuje głównie negatywne komentarze, to wolę nie dokonywać zakupu, gdyż wiem, że nie wszystkie te opinie są niezasadne.

5 / 5 2021-11-17

Kiedy przeglądam i wyrażam opinie na stronach internetowych, robię to tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one usunięte lub zmienione przez właściciela strony. W tym portalu moje opinie są publikowane prawie od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, odnoszą się do małych lub dużych firm w branży. Jestem pod wrażeniem, że nie boicie się opini i szanuję to.

5 / 5 2021-08-12

Przez ostatnie lata, zawsze sprawdzałem opinie klientów na temat różnych marek i ich portfolio głównie na stronie Google oraz w mediach społecznościowych. Aktualnie, zobowiązuję się również regularnie sprawdzać te opinie tutaj. Czasami komentarze są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, co oznacza, że nie dostarczają wielu informacji na temat samego produktu. Jednakże, dzięki temu mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie manipulują opiniami.

5 / 5 2020-12-15

Na tej stronie można przeczytać opinie na temat znanych firm oraz małych sklepików z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tutaj przed zakupem w nowym miejscu i za każdym razem jestem zadowolony z wyników. Bardzo mi się podoba, że istnieją tego rodzaju serwisy.

Rzetelne opinie o Delmoto.pl

Delmoto.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://delmoto.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie