Kategorie: / Pozostałe

Deltivo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.54
opinie o Deltivo.pl
2 / 5 2019-03-13

Nie jestem zadowolony. Zamiast kupionego przeze mnie skórzanego fotela o wartości 974 zł otrzymałem fotel z ekoskóry o wartości nieco powyżej 500 zł. Pomimo złożenia reklamacji nie otrzymałem żadnych konkretnych informacji. Postanawiam zgłosić tę sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

2 / 5 2019-03-13

Nie mogę polecić tego produktu. Zamiast fotela skórzanego, za który zapłaciłem 974 zł, otrzymałem fotel z ekoskóry, który jest warty jedynie nieco ponad 500 zł. Po zgłoszeniu reklamacji, nie otrzymałem żadnej jasnej odpowiedzi. Zdecydowałem się więc zgłosić tę sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

5 / 5 2019-02-15

Jestem zadowolony ze sklepu. Szybko otrzymałem biurko i jest świetny. Polecam

5 / 5 2019-02-03

Nabyłem biurowe meble dla mojego przedsiębiorstwa (dość duża ilość zamówienia) i byłem pozytywnie zaskoczony, gdy sklep poinformował mnie, że meble zostaną dostarczone tydzień wcześniej niż planowano. Jesteśmy w pełni zadowoleni z firmę deltivo.pl. i ich mebli. Komunikacja z obsługą sklepu była w pełni satysfakcjonująca.

5 / 5 2019-02-03

Postanowiłem zakupić meble biurowe do mojej firmy, a zamówienie było dość duże. Bardzo się ucieszyłem, gdy sklep poinformował mnie, że meble będą dostępne tydzień wcześniej niż się spodziewałem. Jestem naprawdę zadowolony z usług deltivo.pl. Komunikacja ze sklepem była doskonała.

5 / 5 2019-01-11

Polecam sklep. Trzeba było czekać długo na zakupiony fotel, ale warto było.

5 / 5 2019-01-04

Realizacja zamówienia trwała znacznie dłużej niż oczekiwano - miało to zająć do 12 dni roboczych, ale ostatecznie trwało to aż 17 dni. Nie było żadnego kontaktu mailowego, dopiero po interwencji telefonicznej dowiedziałem się czegoś więcej. Jedyne pozytywne jest to, że towar w końcu dotarł bez uszkodzeń, jak zamówiłem. Dodatkowo, warto docenić profesjonalne zabezpieczenie towaru przez sklep podczas transportu.

5 / 5 2018-11-29

Pełny profesjonalizm. Meble są super. Polecam

0 / 5 2018-09-29

Potwierdzam, że miałem kiepskie doświadczenia z tym sklepem. Miałem problem z oczekiwanym czasem dostawy krzeseł, które miały być dostarczone w ciągu pięciu dni, lecz czekałem na nie aż dwa miesiące. Dodatkowo, kiedy zagroziłem anulowaniem zamówienia, przysłano mi przesyłkę z zupełnie innymi krzesłami. Jednak najbardziej irytujące było to, że przez cały dwumiesięczny okres, sklep nie odpowiedział na żadne z moich maili z pytaniami o zamówienie. Zdecydowanie najgorszy sklep, z jakim miałem do czynienia w życiu.

5 / 5 2018-09-23

Jeśli chcesz kupować tam, gdzie są oferowane produkty, których sprzedawca nie posiada, a przesyłka się opóźnia, to radzę Ci omijać to miejsce szerokim łukiem. Po złożeniu zamówienia otrzymałam inny towar niż ten, który chciałam, a po upływie tygodnia nie otrzymałam przesyłki. Kiedy w końcu udało mi się nawiązać kontakt telefoniczny, dowiedziałam się, że powinni się ze mną skontaktować, ale już nie było na to czasu. Mój zamówiony towar był niedostępny, a sprzedawca proponował mi coś innego. Całość wydała mi się kpiną i teraz jestem w niepewności, czy uda mi się odzyskać swoje pieniądze, kiedy kurier odbierze towar.

2018-07-22

zgodnie z zamówieniem, kontakt ze sklepem uważam za normalny.

5 / 5 2018-05-17

Jestem bardzo zadowolony z zakupów, które zrobiłem w sklepie. Moja paczka z krzesłem została dostarczona dokładnie w umówionym terminie, bez żadnych problemów czy nieprzyjemności. Chciałbym polecić zarówno ten sklep, jak i konkretne krzesło - Fan 10T, które jest naprawdę świetne.

5 / 5 2018-05-17

Jestem bardzo zadowolony z zakupów, jakie zrobiłem w tym sklepie. Paczka z krzesłem dotarła dokładnie w umówionym terminie, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Chciałbym gorąco polecić ten sklep oraz fantastyczne krzesło o nazwie Fan 10T.

0 / 5 2018-03-26

Nie udało mi się zrealizować zamówienia w sklepie, pomimo wyboru opcji płatności "za pobraniem". Informacja na stronie wskazywała na czas realizacji między jednym a siedmioma dniami roboczymi, więc złożyłam zamówienie i potwierdziłam je, odpowiadając na e-mail od sprzedawcy. Niestety, po dwóch dniach zdecydowałam się zapytać o konkretny termin i okazało się, że przedmiot został wycofany ze sprzedaży. Nie zostałam o tym wcześniej poinformowana, co oznacza, że mogłam czekać na realizację przez blisko dwa tygodnie, nie mając o tym pojęcia. Nie polecam więc sklepu nikomu i sama nie skorzystam z żadnej ich oferty w przyszłości.

0 / 5 2017-09-27

Chciałbym ostrzec przed kupowaniem mebli w tym konkretnym sklepie. Złożyłem zamówienie i wpłaciłem pełną kwotę z góry. Niestety, musiałem oczekiwać na dostawę towaru przez 6 długich tygodni, pomimo obietnic, że mam towar otrzymać wkrótce. W końcu zdecydowałem się zrezygnować z zamówienia.

0 / 5 2017-09-27

Ostrzegam przed zakupem mebli w tej konkretnie sklepie. Zdecydowałem się złożyć zamówienie i wpłacić pełną kwotę z góry. Niestety, przez 6 tygodni czekałem na dostawę, a cały czas otrzymywałem obietnice, że towar niedługo będzie do mnie dostarczony. W końcu byłem zmuszony zrezygnować z zamówienia.

5 / 5 2017-06-23

Postanowiłam wyrazić swoje zdanie w komentarzu, gdyż podczas zamawiania mebli do mojego biura (po zapoznaniu się z opiniami na temat sklepu) bardzo się zmartwiłam, czy uda mi się je odebrać po złożeniu zaliczki. Postanowiłam podjąć decyzję o opłaceniu produktów przy odbiorze. Meble dotarły na czas, zgodnie z moim zamówieniem i opisem. Komunikacja ze sklepem była bez zarzutu, zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Gdy zauważyłam, że brakuje jednej paczki z nogami do biurka, natychmiast zgłosiłam ten fakt sklepowi. Tego samego dnia zostały mi one wysłane i już kolejnego dnia otrzymałam brakujący element. Z czystym sumieniem polecam ten sklep :)

5 / 5 2017-06-02

Wszystko w porządku. Szybka dostawa, więc polecam.

Rzetelne opinie o Deltivo.pl

Deltivo.pl

Siedziba
BIŁORAJ

WWW
http://www.deltivo.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie