Kategorie: / Dom i ogród / Handel

Dendrofarma.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dendrofarma.pl
5 / 5 2019-03-24

Świetne rośliny ozdobne, polecam każdemu! Roślinki rewelacyjnie pielęgnowane!

5 / 5 2018-11-28

Dendrofarmę wyróżnia pełny profesjonalizm w obszarze współpracy z klientami. Oferujemy piękne rośliny w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasza obsługa jest niezwykle uprzejma i zawsze gotowa do udzielenia porad i pomocy. Jesteśmy absolutnie zachwyceni tym, jak współpracowaliśmy z Dendrofarmą i gorąco polecamy ją wszystkim!

5 / 5 2018-11-28

Nasze doświadczenie w pracy z klientami jest na najwyższym poziomie. Oferujemy piękne rośliny w cenach, które są bardzo atrakcyjne. Nasza obsługa jest niezwykle miła i zawsze gotowa do udzielenia rad i pomocy. Jesteśmy całkowicie zadowoleni z naszej współpracy z Dendrofarmą i zdecydowanie ją polecamy wszystkim!

5 / 5 2018-11-04

bardzo profesjonalna obsluga i szerogi oryginalny asortyment

0 / 5 2018-03-23

Kupno roślin w Dendrofarmie w Boczkach u państwa Agnieszki i Michała jest zawsze świetną przyjemnością. Wszystko za sprawą roślin najwyższej jakości, dostępnych w przystępnych cenach oraz kompetentnej i życzliwej obsługi. Dodatkowo, personel posiada bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie roślin, co gwarantuje, że nasze zakupy będą trafione. Rośliny zakupione w Dendrofarmie świetnie przyjmują się w ogrodach, rosną zdrowo i sprawiają radość przez wiele lat.

5 / 5 2018-03-07

Rozpoczęta w 2006 roku współpraca z Firmą Pana Michała Kałuzińskiego była wzorowana. Wszelkie kwestie dotyczące inwestycji były zawsze szybko i precyzyjnie załatwiane, a kontakt z Panem Kałuzińskim był miły i profesjonalny. Wszystkie ustalenia były przestrzegane do momentu zakończenia inwestycji, a płatności były dokonywane na czas. Zachęcamy serdecznie do współpracy z Firmą "Szkółka Pojemnikowa Roślin Drzewiastych Dendrofarma Michał Kałuziński", która jest bardzo solidnym kontrahentem.

2018-02-25

Firma "SZKÓŁKA POJEMNIKOWA OZDOBNYCH ROŚLIN DRZEWIASTYCH DENDROFARMA MICHAŁ KAŁUZIŃSKI" dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner.

0 / 5 2017-12-26

DENDROFARMA, szkółka pojemnikowa ozdobnych roślin drzewiastych, zlokalizowana na parceli 14 w Szadku, produkuje krzewy i drzewka ozdobne o wysokiej jakości. Oprócz swojej działalności handlowej, firma angażuje się również w działalność społeczną, czego przykładem jest przekazanie krzewów ozdobnych na rzecz szkoły. Te rośliny pozwoliły na zagospodarowanie dziedzińca szkolnego i są to cenne gesty, które warto naśladować. Dyrektor ZSP w Drużbicach przesyła serdeczne podziękowania.

5 / 5 2017-07-30

Firma prdukująca najwyzszej jakości krzewy i drzewka ozdobne. Parner działający szybko , odpowiedzialnie. Elastyczne podejście do odbiorców.

5 / 5 2017-05-13

Nie jest łatwo znaleźć inną placówkę edukacyjną, która oferuje tak różnorodny wybór usług i wysoką jakość świadczonych usług. Co więcej, ceny są bardzo przystępne, a personel jest kompetentny i uprzejmy. Polecam tę szkołę i na pewno jeszcze skorzystam z jej usług w przyszłości.

5 / 5 2017-05-13

Trudno o inną szkołę muzyczną, która oferuje tak szeroki wybór instrumentów oraz tak wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowo, ceny są bardzo przystępne, a personel jest kompetentny i przyjazny. Gorąco polecam i na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości.

Rzetelne opinie o Dendrofarma.pl

Dendrofarma.pl

Siedziba
Szadek

WWW
http://www.dendrofarma.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48501063090

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie