Kategorie: / Odzież i Obuwie

Denimbase.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Denimbase.pl
5 / 5 2022-10-10

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane korekcie czy wręcz ukryte przez administratora platformy. W tym miejscu wszelkie moje oceny publikowane są niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy znanej korpo. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2022-02-16

Sądzę, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli widzę, że jakiś przedmiot ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank coś jest nie tak.

5 / 5 2021-07-07

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach i markach. Na pewno częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z ogólnie niepolecanym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście wartościową firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-05-16

Wiadomo, że sprzedający, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedający tracą pieniądze, renomę i klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Denimbase.pl

Denimbase.pl

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://denimbase.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie