Kategorie: / Pozostałe

Denoble.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Denoble.pl
5 / 5 2022-11-03

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niezbyt dużo mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-07-23

Chyba każdy wie, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci funkcjonują takie portale. Nowoczesne, troszczące się o konsumentów firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni sprzedający tracą renomę i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-06-09

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Sądzę też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale gdy widzę, że ktoś ma niemal tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-04-14

Można znaleźć tu opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie strony.

Rzetelne opinie o Denoble.pl

Denoble.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.denoble.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie