Kategorie:

Depilab.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Depilab.pl
5 / 5 2022-03-31

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie sądzę, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jak widzę, że jakiś przedmiot ma prawie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-01-08

Sprawdzam i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy wręcz ukryte przez administratora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-01-01

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnich latach tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało szczegółowe, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie zmieniają opinii.

5 / 5 2020-11-14

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jak widzę, że ktoś ma praktycznie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

Rzetelne opinie o Depilab.pl

Depilab.pl

Siedziba
-

WWW
http://depilab.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie