Kategorie: / Dom

deprodukty Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o deprodukty
5 / 5 2022-11-02

Cieszę się, że mogę pomagać innym w wyborze dobrego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb oraz znalezieniu rzetelnego przedsiębiorcy. Jedyne, co uważam za ogromny atut tego miejsca, to brak moderacji opinii. Opinie są szybko publikowane na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-06

Do tej pory zazwyczaj przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak koniecznie sprawdzam także tutaj. Często zdarza się, że komentarze są jasno napisane pod wpływem emocji, więc nie dają dużo informacji na temat samego produktu. Jednak co najmniej możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie usuwają niczego.

5 / 5 2021-07-14

Bardzo się raduję z możliwości pomocy innym w wyborze odpowiednich produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług oraz znalezieniu rzetelnych sprzedawców. Co najważniejsze, jestem przekonany, że główną zaletą tego miejsca jest brak ingerencji w opinie. Każda opinia jest natychmiastowo publikowana na stronie, a zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-04

Dotychczas przeglądałem opinie użytkowników o firmach i ich ofercie tylko na Google i Facebooku. Obecnie sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie są bardzo emocjonalne, co utrudnia uzyskanie rzetelnych informacji na temat samego produktu. Jednak przynajmniej widać, że właściciele strony nie usuwają takich treści.

5 / 5 2020-10-18

Odpowiednia jakość produktów za odpowiednią cenę.

Rzetelne opinie o deprodukty

deprodukty

Siedziba
Iława

WWW
https://deprodukty.pl/

Email
[email protected]

Telefon
793 795 628

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie