Kategorie: / Pozostałe / Usługi

Derpur Firma sprzątająca Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Derpur Firma sprzątająca
5 / 5 2022-08-05

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-11-11

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedawcy tracą w oczach klientów. Brawo!

5 / 5 2021-04-19

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2020-11-24

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki Wam już trzy razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Derpur Firma sprzątająca

Derpur Firma sprzątająca

Siedziba
Kostrzyn Wielkopolski

WWW
https://derpur.pl/

Email
[email protected]

Telefon
737959788

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie