Kategorie: / Budownictwo / Serwis / Usługi

DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier
5 / 5 2021-10-05

Sprawdzam i opiniuję tylko wtedy, gdy jestem pewny, że moja opinia nie zostanie edytowana lub ukryta przez admina strony. Tutaj moje oceny pojawiają się od razu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne czy dotyczą lokalnej firmy czy lidera rynku. Widać, że nie ulegam naciskom, za co mam szacunek.

5 / 5 2021-05-16

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb i znalezieniu rzetelnego przedsiębiorcy. Co warte podkreślenia w tym miejscu, jest brak moderacji opinii, co moim zdaniem jest niezwykłą zaletą. Opinia jest publikowana w serwisie w szybkim tempie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2017-05-04

Znałam tę firmę jako wiarygodnego dewelopera. Zakupiliśmy od nich mieszkanie przy ulicy Na Polach i jesteśmy niezwykle zadowoleni zarówno z obsługi, jak i jakości wykonania. Ostatnio zainteresowałam się tą firmą i odkryłam, że nie tylko starannie realizują inwestycje deweloperskie, ale również bardzo dbają o szczegóły, co widać po remontach elewacji krakowskich kamienic. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier

DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier

Siedziba
Kraków

WWW
http://des.krakow.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie