Kategorie: / Budownictwo / Serwis / Usługi

DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier
5 / 5 2021-10-05

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one obrobione czy nawet ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszystkie moje oceny pojawiają się praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej marki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-05-16

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego przedsiębiorcy. Niepodważalnym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2017-05-04

Poznałam firmę jako solidnego dewelopera. Kupiliśmy od nich mieszkanie przy ul. Na Polach, jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z obsługi, ale i jakości wykonania. Interesowałam się ostatnio tą firmą i nie tylko solidnie wykonali inwestycję deweloperską, ale przykładają ogromną uwagę do detali, co widać po remontach elewacji krakowskich kamienic. Polecam!!

Rzetelne opinie o DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier

DeS sp.j. Henryk Dowgier Anna Dowgier

Siedziba
Kraków

WWW
http://des.krakow.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie