Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

DESEO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DESEO
5 / 5 2023-01-01

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o globalnych sieciach sklepów, jak i o nowych lokalnych sklepikach z mojego miasta. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Jestem bardzo zadowolona z istnienia takich stron.

5 / 5 2022-07-30

Zdajemy sobie sprawę, że biznesmeni często obiecują wiele, podobnie jak politycy. Jednak w rzeczywistości sytuacja może być zróżnicowana i z pewnością nie jest idealna, jak pokazywane to jest w reklamach. Dlatego właśnie uważam, że to dobry pomysł, że istnieją strony internetowe, które badają wiarygodność firm. Dzięki nim, zaufane marki mogą zareklamować się i otrzymać opinie od klientów, a nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją reputację. To naprawdę świetna inicjatywa!

5 / 5 2022-03-29

W mojej opinii, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojego zdania na temat zakupionych produktów, zamówionych usług lub sprzedawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście, wiadomo, że gusty mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że dany produkt otrzymuje głównie negatywne opinie, wtedy zastanawiam się nad jego zakupem, ponieważ coś na pewno jest nie tak.

5 / 5 2021-09-27

Przed kliknięciem przycisku "złóż zamówienie", regularnie odwiedzam stronę i czytam opinie innych użytkowników dotyczące wybranej przez mnie sklepu i produktów, które mnie interesują. Robię to już od kilku tygodni i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę platformę osobom, które nie chcą tracić czasu na późniejsze reklamacje, odstąpienia od umowy lub spory z sprzedawcą.

5 / 5 2021-03-09

Słodkości warte swojej ceny

Rzetelne opinie o DESEO

DESEO

Siedziba
Warszawa

WWW
https://deseopatisserie.com/

Email
[email protected]

Telefon
22 617 63 04

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie