Kategorie: / Pozostałe

Designforhome.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.92
opinie o Designforhome.pl
2019-01-03

Niestety przysyłają uszkodzone szkło i proszą o spisanie protokołu w obecności kuriera, jako podstawę uznania reklamacji. Sprawa zgłoszona do UOKIK

2 / 5 2018-12-12

Odradzam korzystanie z tego sklepu. Anulowałam zamówienie, które było już opłacone, w tym samym dniu. Sklep potwierdził anulację i poprosił o moje dane bankowe w celu zwrotu kosztów. Jednak minęło już ponad 2 miesiące, a pieniądze nie zostały jeszcze zwrócone na moje konto. Dodatkowo, moje wiadomości e-mail pozostają bez odpowiedzi. Jest to wstydliwe, że sklep pozwala na takie ignorowanie klienta.

5 / 5 2018-12-03

Bez wątpienia mogę polecić ten sklep z czystym sumieniem. Nasze zamówienie zostało dostarczone bardzo szybko - już następnego dnia od zakupu towar dotarł do naszego miejsca pracy. Gorąco polecamy ten sklep i na pewno jeszcze skorzystamy z oferty Design For Home.

5 / 5 2018-12-03

Mogę śmiało polecić ten sklep, gdyż zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko - już kolejnego dnia od zakupu towar był dostarczony do naszej firmy. Gorąco polecamy i na pewno skorzystamy jeszcze z oferty Design For Home.

5 / 5 2018-11-10

Dobra oferta, produkt został dostarczony w 1 dzień! Sprawny i profesjonalny kontakt, bardzo polecam!

0 / 5 2018-09-09

Sprzedawca okazał się nieodpowiedzialny. Zamówiłem towar 3 tygodnie temu i od tamtego czasu nie otrzymałem żadnych informacji. Nie odbierał telefonu i nie odpowiadał na e-maile. Po wielu próbach udało mi się nawiązać kontakt z jednym z pracowników sklepu, który powiedział mi, że transakcja została anulowana z powodu braku towaru i e-mail z informacją trafił do spamu. Sprawdziłem historię przelewów i okazało się, że płatność została zrealizowana przez Dotpay. Zadzwoniłem do Dotpay'a, aby zapytać, czy transakcja została anulowana i dowiedziałem się, że właśnie przed chwilą otrzymali informację ze sklepu Designforhome.pl, że transakcja zostaje anulowana. To oznacza, że sprzedawca okłamuje klientów. To był moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie. Na szczęście była to kontrolna transakcja o wartości około 50 zł. Nigdy więcej tam nie kupię. Żal, że ludzie prowadzący interesy w taki sposób są obecni na rynku handlowym.

1 / 5 2018-08-10

Negatywna. Kupiłem produkt który oferowano, ale nie było go fizycznie. To brak szacunku do klienta.

0 / 5 2018-07-23

Ostrzegam, że ten sklep nie zasługuje na pozytywną opinię. Nie tylko nie otrzymałam zamówionego produktu, ale także nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Po przesłaniu im dowodu wpłaty na konto, twierdzili, że nie otrzymali moich pieniędzy. Kiedy zacząłam domagać się zwrotu, przestałam mieć z nimi jakiekolwiek kontakty. Polecam unikać tej strony. Mimo dokonywania wielu zakupów online, jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem do klienta!

5 / 5 2018-07-22

To były moje debiutanckie zakupy. Zakupiłem trzy przedmioty z kolekcji Zone Denmark, zamawiając je z dostawą ekspresową w ciągu 24 godzin. Całość przebiegła jak w zegarku. Przesyłka była starannie zapakowana, dostarczona błyskawicznie, a same produkty zachwycające i idealnie nadające się do użytku.

5 / 5 2018-07-22

Nabyłem trzy przedmioty firmy Zone Denmark, które zostały dostarczone w ciągu 24 godzin. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Paczka była starannie zapakowana, dostarczona błyskawicznie, a same produkty są piękne i w doskonałym stanie.

5 / 5 2018-07-15

Moje doświadczenie z zakupami w sklepie Design For Home było bardzo pozytywne. Zamówienie zostało szybko zrealizowane, sklep miał konkurencyjną ofertę, a personel udzielił mi profesjonalnego doradztwa. Po otrzymaniu paczki byłem miło zaskoczony dodatkowym upominkiem, czego jeszcze nie doświadczyłem podczas robienia zakupów online. Z całą pewnością mogę polecić ten sklep.

2018-06-10

Wyglad produktu niezgodny zopisemOpisy produktów nie zgadzają się z rzeczywistym wygladem

5 / 5 2018-04-05

Jestem bardzo zadowolony z doskonałej jakości obsługi klienta drogą mailową. Dostawałem szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania. Nawet pomimo tego, że zamówione produkty nie były dostępne, bezproblemowo otrzymałem zwrot pieniędzy, dokładnie w dniu, w którym o to poprosiłem. Gorąco polecam tę firmę.

5 / 5 2018-04-05

Obsługa kontaktu mailowego była doskonała: szybka i konkretna. Mimo braku zamówionych produktów na liście, bez problemów otrzymałem zwrot wpłaconej kwoty w dniu, w którym o to poprosiłem. Gorąco polecam.

0 / 5 2018-03-26

Firmę oferują swoje produkty, które nie mają w swoim posiadaniu. Spróba zakupu jest dla mnie wyłącznie marnowaniem czasu. Proponują oczekiwanie od 20 do 50 dni, aby powiedzieć, czy będą mieli dostępny towar.

0 / 5 2018-03-26

Sprzedają produkty, których nie mają na stanie. Próba dokonania zakupu, to dla mnie przynajmniej strata czasu. Sugerują, że będzie trzeba czekać od 20 do 50 dni, aby się dowiedzieć, czy będą mieli dany towar.

0 / 5 2018-02-20

Dzień dobry! Chciałabym zaprezentować sprostowanie odnośnie mojej oceny z 27 czerwca 2015 roku. Sklep zdecydował się zwrócić mi pieniądze za transakcję, która się nie udała, 6 sierpnia.

3 / 5 2017-09-26

Zamówienie zostało złożone w czwartek 26 lipca 2012 o godzinie 14:54 i natychmiast zostało opłacone przez tradycyjny przelew. Sklep twierdzi jednak, że pieniądze otrzymał dopiero we wtorek 31 lipca. Zamówienie zostało wysłane w czwartek 2 sierpnia, a kurier został opłacony. Sklep nie poinformował o opóźnieniach w realizacji zamówienia, choć termin ten został podany na ich stronie jako do 3 dni. Sklep odpowiada na maile w sposób opryskliwy i chamski, co świadczy o traktowaniu klientów w sposób nieodpowiedni. Pracownik (właściciel?) sklepu stwierdził, że mają setki zadowolonych klientów, którzy nie składają zamówień na wartość 29,90 zł i nie zaprasza na swoją stronę ponownie. Odradzam zakupy w tym sklepie, ponieważ każdy klient powinien być traktowany z szacunkiem i powinno mu się informować o opóźnieniach w realizacji zamówienia i statusie jego przesyłki.

1 / 5 2017-05-17

W sklepie wystawiono na sprzedaż produkt, który nie jest już wytwarzany przez producenta. Musiałam zmienić moje zamówienie, co spowodowało opóźnienie w dostawie. Ostatecznie otrzymałam wadliwy towar, na który sklep nadal twierdził, że jest pierwszej jakości, mimo że otrzymał zdjęcia. Zgodnie z formularzem zwrotu miałam 30 dni na odesłanie produktu, ale kiedy to zrobiłam, sklep odmówił przyjęcia przesyłki, z powodu błędnego informowania mnie o wymaganym czasie zwrotu. Teraz mam wadliwy towar, za który zapłaciłam już prawie 50 złotych, plus koszty związane z nieudaną transakcją.

Rzetelne opinie o Designforhome.pl

Designforhome.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.designforhome.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie