Kategorie: / Dom

Designhome.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Designhome.pl
2 / 5 2018-10-18

Mimo otrzymania elektronicznego potwierdzenia zamówienia, przez trzy dni nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ze strony sklepu, mimo że zgodnie z regulaminem mają obowiązek potwierdzić je w ciągu 24 godzin. Okazało się, że produkt, który zamówiłem, nie jest dostępny w sklepie. Jest to niezadowalające! Nie polecam!

2 / 5 2018-10-18

Mimo otrzymania potwierdzenia elektronicznego zamówienia, sklep zupełnie zignorował nas przez trzy dni, mimo że zgodnie z regulaminem zobowiązani byli do potwierdzenia w ciągu 24 godzin. Okazało się, że produkt, który zamówiliśmy, nie jest dostępny w sklepie. To naprawdę żałosne! Nie polecam!

5 / 5 2018-07-14

Złożyłem zamówienie na płytki podłogowe i dostałem potwierdzenie drogą mailową, że towar będzie wysłany w ciągu 48 godzin. Po tygodniu bez żadnego kontaktu z designhome, zadzwoniłem do sklepu. Oba sprzedawcy nie byli w sklepie, ale powiedzieli mi, że prawdopodobnie nie mają zamówionych przeze mnie płytek. Obiecali mi, że sprawdzą to po powrocie i zadzwonią. Jednak, po kilku dniach obaj podane na stronie telefony były wyłączone. Na szczęście, wybrałem metodę dostawy za pobraniem. Polecam każdemu, kto chce korzystać ze sklepu, zachować dużą ostrożność.

Rzetelne opinie o Designhome.pl

Designhome.pl

Siedziba
Katowice

WWW
http://www.designhome.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
505112447

Infolinia
-

Logowanie