Kategorie: / Telefony / Odzież i Obuwie

Desings24.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Desings24.com.pl
5 / 5 2022-04-26

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już kilka razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę sprawdzoną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-12-29

Zanim nacisnę ”potwierdzam i płacę”, standardowo wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego miejsca i upatrzonego wyrobu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-05-13

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał kontakt. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale gdy widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma niemal same krytyczne opinie, to szukam dalej, bo z pewnością nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2020-12-12

Wiadomo, że sprzedający, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach marketingowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, troszczące się o klientów firmy mają okazję wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedający tracą w oczach klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Desings24.com.pl

Desings24.com.pl

Siedziba
Dąbcze

WWW
http://desings24.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie