Kategorie: / Dom

Deski-tarasowe.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Deski-tarasowe.com
5 / 5 2022-09-13

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-10-26

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet ukryte przez administratora strony. W tym serwisie wszystkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej marki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-04-04

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2020-12-01

Nie tylko zamieszczam tu opinie o produktach, usługach i firmach. Dużo częściej je analizuję. Dzięki temu już ze 3 razy udało mi się uniknąć związania się kontraktem z niewiarygodnym sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie zaangażowaną firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dzięki, że jesteście.

Rzetelne opinie o Deski-tarasowe.com

Deski-tarasowe.com

Siedziba
Warszawa

WWW
http://deski-tarasowe.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie