Kategorie: / Usługi

Destino Mexico Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Destino Mexico Sp. z o.o.
5 / 5 2022-10-12

Analizuję i wyrażam moją opinię tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostanie ona zmieniona lub usunięta przez właściciela portalu. Na tej stronie moje wypowiedzi są publikowane prawie natychmiast po napisaniu, bez względu na ich charakter - pozytywny, negatywny czy dotyczący małej firmy lub dużego gracza na rynku. Widzę, że nie boicie się publicznej dyskusji i to bardzo cenię.

5 / 5 2022-04-21

Jestem zadowolony/a, że mogę pomagać innym użytkownikom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu najlepszej usługi oraz znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Najważniejszą zaletą tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerencji w opinie. Opinie są natychmiastowo publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-15

Nie tylko zamieszczam tutaj recenzje firm i marek, ale przede wszystkim korzystam z opinii innych użytkowników. Dzięki temu portalowi uniknąłem już 6 razy podjęcia umowy z niewłaściwym dostawcą, który był ogólnie niezalecany. Zamiast tego, wybrałem naprawdę wartościową firmę, z którą jestem wiernym klientem do dzisiaj. Nie tylko ja, ale także inni użytkownicy cieszą się z waszego istnienia.

5 / 5 2021-03-25

Wszyscy zapewne wiedzą, że marki i rząd uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety, w rzeczywistości bywa różnie, a nie zawsze jest tak, jak reklamują to w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że w sieci powinny istnieć takie miejsca. Dzięki nim, nowoczesne firmy, które troszczą się o swoich klientów, mają okazję się wypromować i dowiedzieć się, co można poprawić, a te, które nie są wiarygodne, tracą klientów i swoją reputację. Dziękuję!

Rzetelne opinie o Destino Mexico Sp. z o.o.

Destino Mexico Sp. z o.o.

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.destino.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48226583942

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie