Kategorie: / Nieruchomości

Developer Trójka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Developer Trójka
5 / 5 2017-05-13

Wszystko jest w porządku, polecam tego dewelopera. Udało nam się z rodziną kupić mieszkanie w Gdyni za bardzo korzystną cenę. W tamtym czasie ten deweloper nie był tak popularny jak teraz, więc byliśmy świadomi ryzyka, ale okazało się, że było warto. Mieliśmy fajny kontakt i jakość mieszkania jest przyzwoita.

5 / 5 2017-05-13

Jestem zadowolony/a i gorąco polecam tego programistę. Udało nam się wraz z rodziną nabyć mieszkanie w Gdyni za bardzo przystępną cenę. W tamtym czasie ten deweloper nie cieszył się taką popularnością jak teraz, ale świadomie podejmowaliśmy ryzyko i okazało się, że było warto. Mieliśmy przyjemność współpracować z nim, a jakość mieszkania była przyzwoita.

0 / 5 2017-04-28

Chciałbym polecić tego programistę, ponieważ wszystko odbyło się bez żadnych kłopotów. Organizacja dokumentów została załatwiona na czas, a obsługa telefoniczna była dostępna w odpowiednich momentach. Kilka razy byliśmy w potrzebie i naprawdę mogliśmy liczyć na tę osobę i jej pomoc. Ogólna ocena tego developera jest pozytywna.

0 / 5 2017-04-28

Chciałbym polecić tego programistę, ponieważ wszystko przebiegło bez żadnych trudności. Wszelkie formalności zostały załatwione na czas, a obsługa telefoniczna była dostępna wtedy, gdy była potrzebna. Były chwile, kiedy miałem nadzieję na ich pomoc, i dostarczyli ją zarówno mnie, jak i mojej żonie. Ogólna ocena jest pozytywna.

Rzetelne opinie o Developer Trójka

Developer Trójka

Siedziba
Gdynia

WWW
http://pi3.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie