Kategorie: / AGD / Dom / Dla Dzieci

Dezald.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dezald.com
5 / 5 2022-06-21

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu towaru, usługi lub wykonawcy, którzy spełnią ich oczekiwania. Jeden z największych plusów tego serwisu, moim zdaniem, polega na tym, że komentarze nie są modyfikowane. Opinie są szybko publikowane na stronie, a administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-07

Zanim złożę zamówienie, zawsze sprawdzam recenzje innych użytkowników na stronie dotyczącej wybranego sklepu i produktów, które mnie interesują. Już od kilku tygodni stosuję tę metodę i nigdy nie miałem problemów. Polecam ją każdemu, kto nie chce marnować czasu i nerwów na problemy z wymianą, odwołaniem umowy, reklamacjami czy sporymi z sprzedającym.

5 / 5 2021-07-01

Tutaj przedstawiane są recenzje zarówno o dużych przedsiębiorstwach, jak i małych firmach z mojej okolicy. Regularnie sprawdzam tę stronę przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i zawsze byłam zadowolona. Jestem bardzo wdzięczna za takie portale informacyjne.

5 / 5 2021-07-01

Na tej stronie znajdują się opinie o zarówno dużych jak i małych firmach z mojego miasteczka. Zawsze tu zaglądam przed kupnem produktu w nowym miejscu i do tej pory nie byłam rozczarowany. Bardzo się cieszę, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-03-26

Tylko wtedy udzielam opinii i piszę recenzje, gdy mam absolutną pewność, że nie będą one usuwane ani ukrywane przez osoby zarządzające witryną. W tym portalu moje opinie są publikowane niemal natychmiast, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne czy dotyczą małej lub dużej marki. Widzę, że jesteście nieustraszeni i to cenię.

Rzetelne opinie o Dezald.com

Dezald.com

Siedziba
Gorlice

WWW
http://www.dezald.com

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie