Kategorie: / Usługi / Zdrowie I Uroda

Dezyderata.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dezyderata.com
5 / 5 2021-11-26

Można znaleźć tu opinie zarówno o międzynarodowych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Cieszę się, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-09-29

Weryfikuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one poddane cenzurze czy wręcz ukryte przez administratora platformy. Na tym portalu wszelkie moje oceny pojawiają się niemal od razu po wystawieniu, nieważne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-09-12

Uważam, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie same negatywne oceny, to daję sobie spokój, bo na 100% wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2020-12-28

Doskonale wiemy, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie funkcjonują takie miejsca. Przyjazne, dbające o konsumenta marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o Dezyderata.com

Dezyderata.com

Siedziba
Rabka Zdrój

WWW
https://dezyderata.com/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 530 940 354

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie