Kategorie: / Nieruchomości

Dhapartamenty.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dhapartamenty.pl
5 / 5 2022-08-29

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2022-04-04

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeżeli widzę, że jakiś sklep ma praktycznie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-02-07

Uważam, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale jak widzę, że jakaś rzecz ma prawie same negatywne oceny, to nie zamawiam, bo na 100% nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-05-22

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem do tej pory tylko w wizytówce Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

Rzetelne opinie o Dhapartamenty.pl

Dhapartamenty.pl

Siedziba
Sopot

WWW
http://dhapartamenty.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie