Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

Diament Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Diament
5 / 5 2022-08-11

Nie tylko piszę tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je sprawdzam. Dzięki temu serwisowi już z 4 razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę uczciwą firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Fajnie, że jesteście.

5 / 5 2022-04-09

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-12-29

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy wręcz usunięte przez moderatora strony. Na tej platformie wszelkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy znanej korpo. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2020-12-22

Są tutaj opinie zarówno o rozpoznawalnych sieciach, jak również o nowo powstałych sklepach z moich okolic. Zazwyczaj tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu strony.

Rzetelne opinie o Diament

Diament

Siedziba
Kielce

WWW
http://diament.net

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie