Kategorie: / Handel / Zdrowie i uroda

DIAMOND Agnieszka Dopierała Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DIAMOND Agnieszka Dopierała
5 / 5 2022-09-12

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedawcy tracą uznanie klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-04-16

Znajdują się tu opinie zarówno o międzynarodowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej gminy. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-12-23

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ocenzurowane czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają opublikowane praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-12-13

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Oczywiście, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeżeli widzę, że ktoś ma praktycznie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o DIAMOND Agnieszka Dopierała

DIAMOND Agnieszka Dopierała

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.fakebake.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie