Kategorie: / Artykuły Zoologiczne

Diegozoo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Diegozoo.pl
5 / 5 2022-06-23

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do niedawna tylko w wyszukiwarce Google i na Facebooku. Aktualnie weryfikuję je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że administratorzy strony nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2022-03-13

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jak widzę, że jakaś rzecz ma prawie tylko niepochlebne opinie, to rezygnuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-09-14

Zamieszczane są tu opinie zarówno o rozpoznawalnych producentach, jak i o małych biznesach z mojej miejscowości. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-07-14

Opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach sprawdzałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Aktualnie czytam je obligatoryjnie także tutaj. Nierzadko recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.

Rzetelne opinie o Diegozoo.pl

Diegozoo.pl

Siedziba
Olsztyn

WWW
http://diegozoo.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie