Kategorie:

Dietamarket.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dietamarket.pl
5 / 5 2023-01-02

Nie tylko składam tu recenzje na temat różnych produktów i usług, ale również częściej je przeglądam. Dzięki tej stronie udało mi się już sześć razy uniknąć współpracy z nieuprzejmymi przedsiębiorcami, którzy nie szanują swoich klientów. Zamiast tego, znalazłem uczciwą firmę, która zyskała moje lojalne wsparcie do dziś. Jestem bardzo zadowolony, że taka strona istnieje.

5 / 5 2021-07-15

Ostatnio natknąłem się na komentarze klientów na temat różnych marek i ich produktów lub usług. Czytałem je głównie na profilach firm w Google i mediach społecznościowych. Teraz jednak zdecydowanie również sprawdzam opinie tutaj. Niestety, często te komentarze są dość powierzchowne, więc nie przekazują zbyt wiele informacji o samym produkcie. Jednak jestem pewien, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy, więc mam pewność, że są one autentyczne.

0 / 5 2017-12-18

Bardzo się cieszę z doskonałej obsługi w sklepie. Cały czas otrzymywałam informacje SMS o statusie mojej przesyłki. Inżynieria telefoniczna i mailowa były na wysokim poziomie. Również rozmowa przez czat była udana. Mimo że waga Tanita 545N była droga, to jestem bardzo zadowolona z jej jakości. Na pewno polecam ten sklep znajomym i na pewno jeszcze wielokrotnie będę z niego korzystać.

Rzetelne opinie o Dietamarket.pl

Dietamarket.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.dietamarket.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie