Kategorie: / Usługi

Digma Studio Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Digma Studio
5 / 5 2022-06-29

W mojej ocenie każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca ma prawie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością coś jest nie tak.

5 / 5 2022-04-23

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy nawet wykasowane przez właściciela strony. Tutaj wszystkie moje opinie widać praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy znanej korpo. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-09-17

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-01-27

Nie tylko wystawiam tu opinie o sklepach i wykonawcach usług. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już jakieś kilkanaście razy udało mi się uniknąć wejścia w relację z antykonsumenckim przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście godną zaufania firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Ekstra, że jesteście.

Rzetelne opinie o Digma Studio

Digma Studio

Siedziba
Warszawa

WWW
http://digmastudio.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie