Kategorie: / Usługi

Digma Studio Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Digma Studio
5 / 5 2022-06-29

Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi faktycznie mieliśmy do czynienia. Choć oczywiście gusta są różne, jeśli zauważam, że dany sprzedawca posiada głównie negatywne opinie, nie decyduję się na zakup, ponieważ z pewnością coś jest nie tak.

5 / 5 2022-04-23

Piszę recenzje tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną usunięte przez właściciela strony. Moje opinie są widoczne natychmiast po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pochwalne czy krytyczne, dotyczą małych firm lub znanych korporacji. Jestem pod wrażeniem, że nie dajecie się zastraszyć i szanuję to miejsce za to.

5 / 5 2021-09-17

Przedtem zawsze szukałem i czytałem recenzje użytkowników na temat firm i ich oferty w Google i na Facebooku. Teraz sprawdzam je również tutaj za każdym razem. Niektóre opinie są mało rzeczowe i bardziej oparte na emocjach, dlatego trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Przynajmniej jednak widać, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-01-27

Nie tylko dodaję tu swoje opinie o sklepach i firmach świadczących usługi. Zdecydowanie częściej czytam opinie innych użytkowników. Dzięki temu miejscu udało mi się już wielokrotnie uniknąć związania się z nieuczciwym przedsiębiorcą o antykonsumenckich działaniach. Zamiast tego, udało mi się wybrać rzetelną firmę, której pozostaję wiernym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony z waszej platformy.

Rzetelne opinie o Digma Studio

Digma Studio

Siedziba
Warszawa

WWW
http://digmastudio.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie