Kategorie: / Odzież i Obuwie / Pozostałe / Zegarki i biżuteria

Dignito Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dignito
5 / 5 2023-03-07

Znane jest powszechnie, że sprzedawcy, jak politycy, często obiecują więcej niż są w stanie spełnić. Jednak na co dzień rzeczywistość zwykle przedstawia się inaczej niż w kolorowych reklamach. Dlatego cieszy mnie fakt istnienia w Sieci stron, które kładą nacisk na rzetelność wobec klienta. Dzięki nim uczciwe marki mają okazję zareklamować się i otrzymać informację zwrotną, zaś nieuczciwi sprzedawcy tracą zaufanie konsumentów. To naprawdę wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2022-07-22

Jestem bardzo zadowolony(a), że mogę pomagać innym klientom w wyborze produktów, usług dostosowanych do ich potrzeb i znalezieniu godnego zaufania sklepu. Według mnie, dużą zaletą tego miejsca jest to, że komentarze nie są modyfikowane. Opinie są zamieszczone prawie od razu na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-04

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one cenzurowane lub ukrywane przez administratora platformy. Tutaj wszystkie moje oceny są publikowane prawie natychmiast po oddaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki czy dużego importer. Jestem pod wrażeniem Waszej odwagi i szanuję to.

5 / 5 2021-12-28

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia pozytywnej lub negatywnej opinii na temat produktów, usług lub marek, z którymi mieliśmy do czynienia. Choć niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, jeśli zauważam, że ktoś wyłącznie krytykuje, zwykle przestaję brać tę opinię pod uwagę, ponieważ prawdopodobnie nie jest ona obiektywna.

5 / 5 2020-07-24

Eleganckie krawaty, trochę kosztują, ale warto!

Rzetelne opinie o Dignito

Dignito

Siedziba
Piastów

WWW
https://www.dignito.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 503 729 527

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie