Kategorie: / Dom

Digosklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Digosklep.pl
5 / 5 2022-06-20

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach marketingowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie portale. Solidne, troszczące się o odbiorcę firmy mają okazję wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni sprzedający tracą szacunek klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-06-19

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Sądzę też, że nie można zadowolić wszystkich, ale jeżeli widzę, że jakaś platforma sprzedażowa ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2021-11-22

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”złagodzone” czy nawet ukryte przez administratora portalu. Tutaj wszystkie moje oceny zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-02-19

Są tu opinie zarówno o międzynarodowych producentach, jak i o małych sklepach z mojego miasta. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie portale.

Rzetelne opinie o Digosklep.pl

Digosklep.pl

Siedziba
Zakliczyn

WWW
http://digosklep.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie