Kategorie: / Komputery / Foto / RTV / Telefony / Biuro / Gry

Directpc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Directpc.pl
5 / 5 2019-03-01

Jako osoba, która dokonała zakupów, odczułem, że firma traktuje klientów bardzo dobrze, dlatego też postanowiłem wyrazić swoją opinię. Szukałem laptopa przez cały miesiąc i w końcu natknąłem się na stronę internetową directpc.pl. Kiedy zobaczyłem i przeczytałem o alienware, wiedziałem, że to jest to. Zadzwoniłem do firmy i rozmawiałem z bardzo miłym człowiekiem, który rzeczowo odpowiadał na moje pytania i doradził mi odpowiedni sprzęt. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i cieszę się, że firma działa sprawnie i zamówienie zostało szybko zrealizowane, co pozwoliło mi już następnego dnia po zamówieniu cieszyć się nowym sprzętem.

5 / 5 2019-01-23

Świetny kontakt. Pan z obsługi fachowo doradził mi routerek, poza tym szybka dostawa. Mogę śmiało polecić

5 / 5 2018-09-23

Nigdy nie robiłem tak szybkich zakupów jak teraz! Złożyłem zamówienie, a oni je zmienili, dodali coś i ostatecznie wyrzucili, ale okazało się to oczywiste: zmieniając kilka rzeczy prawie nie zmienił się koszt (zmieniło się tylko o niewielką kwotę!) a komputer jest absolutnie rewelacyjny! Doradztwo na poziomie 11 na 10 skali!

5 / 5 2018-05-03

Od dłuższego czasu robię zakupy w tym sklepie, jeszcze kiedy nazywał się inaczej. Jestem zadowolony, że w końcu wdrożono Opineo, co znacznie ułatwia udoskonalanie relacji. Decyduję się na zakupy właśnie tutaj z kilku powodów. Sklep oferuje bogaty wybór produktów w dobrych cenach, z wszystkim można uporać się w jednym miejscu, a dostawy są bardzo szybkie. Najważniejsze jednak, że zespół jest kompetentny i stawia moje potrzeby na pierwszym miejscu. To nie są handlarze z hipermarketów, którzy nie znają się na swoim asortymencie. Już od pierwszych chwil czułem się jak dobry znajomy, z którym rozmawiają szczegółowo o jego wymaganiach, dobierając najlepsze rozwiązanie i dokładnie dopieszczając zamówienie. Mimo początkowych trudności ze sprecyzowaniem moich potrzeb, zawsze kończyło się na tym, na czym mi zależało.

5 / 5 2018-01-27

Sklep ten zasługuje na pochwałę z powodu jego niesamowicie przyjaznej obsługi. Personel jest bardzo profesjonalny i poświęca dużo uwagi klientowi, zarówno podczas rozmowy przed zakupem, jak i w aspekcie doradztwa (faktycznie, często bardziej ostrzegawczego) oraz pomocy w podejmowaniu właściwych decyzji. Gorąco polecam ten sklep, przede wszystkim dlatego, że dzięki ich wsparciu udało mi się zaoszczędzić więcej pieniędzy, niż pierwotnie planowałem wydać, a jednocześnie otrzymałem świetną propozycję produktu.

5 / 5 2017-05-07

świetny sklep, szybka dostawa, bardzo dobra obsługa!

5 / 5 2017-04-26

Naprawdę błyskawiczna realizacja mimo komplikacji z mojej strony. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, który szybko udziela rzeczowych odpowiedzi.

5 / 5 2017-04-15

Firma Direct Pc zapewnia profesjonalną obsługę oraz dopasowanie oferty do potrzeb klienta, co pozwala na dokonanie trafnego zakupu. Szeroki wybór produktów umożliwia wybór dokładnie tego, co jest potrzebne, a pomocna obsługa uniemożliwia nabywanie sprzętu, który nie spełni oczekiwań. Dzięki temu klient może być pewny, że dokonuje zakupów w odpowiednim miejscu, mając przy tym dostęp do wyjątkowo niezawodnego sprzętu.

5 / 5 2017-04-06

Sklep o nazwie Ekstra Klasa oferuje wyjątkowo fachową i sprawną obsługę oraz świetne doradztwo. Realizacja zamówień jest niesamowicie szybka - zakupiłem produkt około godziny 12 jednego dnia, a już następnego dnia przed godziną 10 dostałem go w swoim domu. Inne firmy powinny brać przykład z tej, ponieważ ma ona wiele do zaoferowania. Polecam tą firmę z całego serca i gratuluję jej wysokiego poziomu usług i wykwalifikowanego personelu.

5 / 5 2017-04-01

Potrzebowałem szybko nowego dysku twardego, ponieważ mój komputer zapełnił się. Zaczęłem dzwonić do wielu sklepów w Warszawie, jednak albo obsługa była bardzo nieprzyjemna, albo okazywało się, że sklep nie miał na stanie potrzebnego sprzętu i musiał zamawiać to z magazynu, z którym miał kiepski kontakt. Wtedy natknąłem się na DirectPC, co okazało się szczęśliwym trafem. Wtorkowym zamówieniem dysku mogłem cieszyć się już w czwartek wolną przestrzenią. Dzięki DirectPC.

Rzetelne opinie o Directpc.pl

Directpc.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.directpc.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 628 82 82

Komórka
-

Infolinia
+48 0801 08 00 28

Logowanie