Kategorie: / Serwis

Dirtypc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dirtypc.pl
5 / 5 2022-08-10

Nie tylko piszę tutaj opinie o firmach i markach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już wiele razy uniknąłem zawarcia kontraktu z nierzetelnym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę wartościową markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-07-23

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-06-03

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już jakieś kilkanaście razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

5 / 5 2022-05-17

Chyba każdy wie, że przedsiębiorcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie miejsca. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą renomę i klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o Dirtypc.pl

Dirtypc.pl

Siedziba
Piotrków Trybunalski

WWW
http://dirtypc.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie