Kategorie: / Dom / Pozostałe

Diuna Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Diuna
5 / 5 2023-02-05

Jesteśmy świadomi, że marki, podobnie jak nasz rząd, lubią obiecywać wiele rzeczy. Niestety, w rzeczywistości bywa różnie i nie zawsze jest tak kolorowo, jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że jest dobrze, że istnieją takie miejsca w Internecie, gdzie zaufane i troszczące się o klientów marki mogą zyskać reputację i pracować nad poprawą jakości, a nieuczciwi sprzedawcy tracą na wiarygodności w oczach klientów. Dziękuję!

5 / 5 2022-04-01

Z pewnością znamy fakt, że zarówno przedsiębiorcy, jak i rząd, często skłaniają się do dawania dużo obietnic, niestety w praktyce wyniki są różne i rzadko zgodne z reklamą. W związku z tym, uważam, że jest korzystne, że powstają strony internetowe, które mają na celu wyeksponowanie przyjaznej dla klienta działalności i umożliwienie jej poprawy, podczas gdy niesolidni sprzedawcy tracą kolejnych nabywców. Jest to świetny pomysł!

5 / 5 2022-02-05

Bardzo się raduję z możliwości pomocy innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub w wyborze uczciwego sprzedawcy. Według mnie, głównym atutem tego serwisu jest brak kontroli nad komentarzami. Opinie są natychmiastowo publikowane na portalu i administracja nie wprowadza żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-04

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat używanych przedmiotów, otrzymanych usług lub współpracujących firm, o ile osobiście miał z nimi doświadczenie. Rozumiem, że gusty różnią się, ale jeśli zauważam, że dany produkt ma głównie negatywne opinie, nie zamawiam go, ponieważ jestem pewien, że nie wszystkie są nieuzasadnione.

5 / 5 2020-11-19

polecam

Rzetelne opinie o Diuna

Diuna

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.diuna24.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 816 55 05

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie