Kategorie: / Sport / Artykuły Medyczne / Żywność

Divinebody.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Divinebody.pl
5 / 5 2022-07-13

Wpisuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one poddane edycji lub usuwane przez moderatorów strony. Na tej witrynie moje komentarze są publikowane natychmiastowo, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małych czy dużych firm. Doceniam waszą postawę, że nie ulegacie zastraszeniom.

5 / 5 2021-12-05

Ostatnio, jedynie korzystałem z wyszukiwarki Google i profilów na Facebooku, aby przeczytać opinie klientów na temat różnych marek i ich ofert. Teraz jednak, regularnie sprawdzam również tutaj. Czasami zdarza się, że komentarze są pełne emocji i niekoniecznie skupiają się na samym produkcie. Jednak, co ważne, mogę być pewien, że moderatorzy tego serwisu nie zatajają żadnych treści.

5 / 5 2021-03-15

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w dokonaniu najlepszego zakupu, wyborze odpowiedniej usługi i znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Największym atutem tego portalu jest, przynajmniej według mnie, brak ingerencji w opinie użytkowników. Każda opinia jest natychmiast publikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-31

Według mnie każdy ma prawo wyrazić swoją konstruktywną krytykę dotyczącą zakupionych towarów, usług czy marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście nie zawsze wszyscy będą mieli takie same gusta, jednak gdy widzę, że produkt jest głównie krytykowany, trudno mi uwierzyć, że wszyscy się mylą i wolę zrezygnować z jego zakupu.

Rzetelne opinie o Divinebody.pl

Divinebody.pl

Siedziba
Zduńska Wola

WWW
http://www.divinebody.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie