Kategorie: / Sport / Artykuły Medyczne / Żywność

Divinebody.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Divinebody.pl
5 / 5 2022-07-13

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane obróbce czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje komentarze zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2021-12-05

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-03-15

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-31

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych towarów, dostarczonych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Oczywiście, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jeżeli widzę, że jakiś produkt ma praktycznie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

Rzetelne opinie o Divinebody.pl

Divinebody.pl

Siedziba
Zduńska Wola

WWW
http://www.divinebody.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie