Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

DK Finanse Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DK Finanse
5 / 5 2022-09-22

Znajdują się tu opinie zarówno o czołowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2022-04-08

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem w ostatnim czasie tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są mało merytoryczne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2022-03-03

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o rozpoznawalnych sieciach, jak również o nowo powstałych sklepikach z mojej okolicy. Zazwyczaj tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2020-11-19

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, standardowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu online i wybranego asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

Rzetelne opinie o DK Finanse

DK Finanse

Siedziba
-

WWW
http://dkfinanse.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie