Kategorie: / Reklama i Marketing

DKAmedia Damian Majkut Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DKAmedia Damian Majkut
5 / 5 2022-09-09

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już wiele razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem rzeczywiście cieszącą się świetną renomą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-06-17

Weryfikuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam gwarancję, że nie zostaną one zmienione czy nawet usunięte przez moderatora platformy. Tutaj wszystkie moje oceny widać praktycznie natychmiast po wysłaniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą lokalnej firmy, czy dużego biznesu. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2021-10-21

Zanim nacisnę ”zamawiam”, obligatoryjnie wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego sprzedającego i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-08-20

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o największych producentach, jak również o małych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu portale.

Rzetelne opinie o DKAmedia Damian Majkut

DKAmedia Damian Majkut

Siedziba
Grodzisko Dolne

WWW
http://dkamedia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie