Kategorie: / Reklama i Marketing

DKAmedia Damian Majkut Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DKAmedia Damian Majkut
5 / 5 2022-09-09

Nie tylko piszę tutaj recenzje o firmach. Zdecydowanie częściej czytam je. Dzięki tej stronie wielokrotnie udało mi się uniknąć podpisywania umowy z niegodziwym sprzedawcą. Zamiast tego wybrałem firmę, która jest naprawdę ceniona i jestem jej wiernym klientem do dziś. Jestem bardzo zadowolony, że jesteście dostępni.

5 / 5 2022-06-17

Jestem ostrożny podczas weryfikacji i pisania opinii, bo chcę mieć pewność, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatora platformy. Tutaj moje oceny są widoczne od razu, bez względu na ich charakter lub to, czy oceniam małą czy dużą firmę. Cieszę się, że to miejsce nie poddaje się naciskom i szanuję je za to.

5 / 5 2021-10-21

Przed kliknięciem przycisku "zamawiam", zawsze odwiedzam tę stronę i sprawdzam opinie innych klientów o sprzedawcy i produkcie, który wybieram. Robię to regularnie od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie dałem się oszukać. Gorąco polecam ją każdemu, kto nie ma czasu ani siły na wymiany, zwroty, składanie reklamacji lub rozmowy ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-08-20

Na tej stronie można znaleźć opinie o zarówno największych producentach, jak i małych firmach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tutaj przed złożeniem zamówienia w sklepie, którego wcześniej nie znałam, i nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Jestem zachwycona tym, że istnieją takie portale.

Rzetelne opinie o DKAmedia Damian Majkut

DKAmedia Damian Majkut

Siedziba
Grodzisko Dolne

WWW
http://dkamedia.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie