Kategorie: / Komputery

Dladrukarki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dladrukarki.pl
5 / 5 2022-08-04

Niezmiernie się cieszę, że mam możliwość pomagania innym w wybieraniu odpowiedniego produktu, zamówieniu dostosowanej do ich potrzeb usługi i odnalezieniu wiarygodnego sprzedawcy. Według mnie największą zaletą tego miejsca jest brak ingerencji w opinie użytkowników. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i żadne zmiany nie są dokonywane przez zarządzających.

5 / 5 2021-09-10

Dotychczas sprawdzałem opinie klientów na temat firm i ich oferty głównie za pomocą wyszukiwarki Google oraz na ich profilach na Facebooku. Jednak obecnie koniecznie sprawdzam je także tutaj. Czasami recenzje są pełne emocji, dlatego nie zawsze dowiadujemy się dużo na temat samego produktu lub usługi. Jednak możemy być pewni, że administratorzy tej strony nie ukrywają żadnych treści.

0 / 5 2017-05-05

Przeszukiwałem wiele sklepów w poszukiwaniu zamiennika tonera do mojej mało popularnej drukarki. Mimo że w sklepach były dostępne, podczas zakupu okazywało się, że "nie ma ich na magazynie". W przypadku dladrukarki.pl udało mi się go zdobyć natychmiastowo. Co więcej, sklep ten zapewnił mi dodatkowy benefit - jako że jestem z Poznania, a lokalnie sklep ten oferuje dostawy powyżej pewnej kwoty, otrzymałem toner jeszcze tego samego dnia! Cena tonera również była atrakcyjna.

Rzetelne opinie o Dladrukarki.pl

Dladrukarki.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://dladrukarki.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie