Kategorie: / Motoryzacja

Dlakierowcy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dlakierowcy.pl
5 / 5 2022-03-07

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale jak widzę, że jakiś produkt ma prawie tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2021-10-24

Fajnie, że jestem w stanie pomóc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego sklepu. Wielkim plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-01-30

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem w ostatnich latach tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało szczegółowe, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2020-11-25

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie cenzurują niczego.

Rzetelne opinie o Dlakierowcy.pl

Dlakierowcy.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://dlakierowcy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie