Kategorie: / Pozostałe

DMD Tonery Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DMD Tonery Sp. z o.o.
5 / 5 2022-08-25

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci powstają takie portale. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i otrzymać feedback, a niesolidni sprzedawcy tracą uznanie klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2022-08-18

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, obowiązkowo wchodzę na tą stronę i weryfikuję recenzje innych konsumentów na temat wybranego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-06-11

Są tutaj opinie zarówno o największych producentach, jak również o małych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2021-01-11

Nie tylko piszę tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Chyba jeszcze częściej je sprawdzam. Dzięki Wam już kilka razy uniknąłem związania się umową z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem naprawdę sprawdzoną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o DMD Tonery Sp. z o.o.

DMD Tonery Sp. z o.o.

Siedziba
Rzeszów

WWW
https://dmd-biuro.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 17 853 00 98

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie