Kategorie: / Pozostałe

DMD Tonery Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o DMD Tonery Sp. z o.o.
5 / 5 2022-08-25

Widzimy, że zarówno sprzedający, jak i rząd uwielbiają składać wiele obietnic, ale rzeczywistość nie zawsze jest tak optymistyczna jak w reklamach. Dlatego pozytywnie oceniamy powstawanie portali, które dbają o zaufanie i dobre relacje z klientami. Firmy, które są rzetelne i godne zaufania, mają szansę zyskać prestiż i pozytywne opinie, natomiast niepewne i niegodne zaufania biznesy tracą klientów. Takie podejście powinno mieć zastosowanie w każdej dziedzinie.

5 / 5 2022-08-18

Przed złożeniem zamówienia zawsze sprawdzam opinie innych klientów dotyczące sklepu i oferowanego asortymentu na specjalnej stronie. Praktykuję to od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie padłem ofiarą oszustwa. Polecam to każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na uciążliwe wymiany, zwroty, reklamacje czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-06-11

Na tej stronie znajdują się opinie zarówno o najbardziej renomowanych producentach, jak i o lokalnych małych firmach z mojego regionu. Zawsze zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach, i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2021-01-11

Nie ograniczam się tylko do pisania opinii na temat sprzedawców i ich oferty. Zdecydowanie częściej sprawdzam te opinie. Dzięki Waszym recenzjom unikłem już kilka razy podpisania umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego odkryłem markę, która została rzetelnie sprawdzona i teraz jestem ich stałym klientem. Jestem bardzo wdzięczny, że istniejecie.

Rzetelne opinie o DMD Tonery Sp. z o.o.

DMD Tonery Sp. z o.o.

Siedziba
Rzeszów

WWW
https://dmd-biuro.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 17 853 00 98

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie