Kategorie: / Pozostałe

Dmsystem.istore.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dmsystem.istore.pl
5 / 5 2022-07-20

Miło, że mogę pomóc innym klientom w wyborze jakościowego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania wykonawcy. Niepodważalnym atutem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-04-13

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niezbyt dużo mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-02-08

Oczywistym jest, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-07-08

Ogromnie cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie dopasowanego produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego wykonawcy. Wielkim plusem tego portalu jest, moim zdaniem, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Dmsystem.istore.pl

Dmsystem.istore.pl

Siedziba
-

WWW
http://dmsystem.istore.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie