Kategorie: / Ogród / Dom

Do-mar24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Do-mar24.pl
5 / 5 2022-10-12

Są tu opinie zarówno o renomowanych producentach, jak i o małych sklepach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie portale.

5 / 5 2022-08-23

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do tej pory tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Aktualnie sprawdzam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są bardzo emocjonalne, więc niewiele dowiadujemy się o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że administratorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2022-07-09

Chyba każdy wie, że marki, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Nowoczesne, dbające o konsumentów marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-10-10

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego partnera w inwestycji. Ogromnym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje bez zbędnej zwłoki zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Do-mar24.pl

Do-mar24.pl

Siedziba
Łubniany

WWW
http://do-mar24.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie