Kategorie: / Żywność

Do zgryzienia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Do zgryzienia
5 / 5 2022-11-30

Zanim zatwierdzę zakup i dokonam płatności, zawsze sprawdzam opinie innych klientów na temat sklepu online i produktu, który wybieram. Praktykuję to od ostatnich kilku tygodni i nie miałem żadnych problemów. Polecam każdemu, kto nie chce tracić czasu ani energii na późniejsze roszczenia, zacierać umowy lub walczyć z konfliktami ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-11-20

Do niedawna, zwykłem sprawdzać opinie klientów o markach i ich ofercie poprzez wyszukiwarkę Google i media społecznościowe. Obecnie jednak, zaczynam regularnie zerknąć również tutaj. Czasem napotykam komentarze, które są ubogie w treść i nie niosą ze sobą wiele informacji na temat artykułu. Jednak z drugiej strony, mogę być pewny, że moderatorzy platformy nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-08-01

Uważam, że każda osoba powinna mieć prawo do wyrażania swojej opinii na temat towarów, usług lub firm, z którymi miała rzeczywisty kontakt. Choć wiemy, że gusta różnią się, gdy zauważam, że dany produkt jest oceniany głównie negatywnie, nie decyduję się na zakup, ponieważ wiem, że takie opinie nie pochodzą z przypadku.

5 / 5 2021-10-07

Bardzo się raduję z możliwości pomocy innym w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Wielką zaletą tego serwisu jest, moim zdaniem, to, że opinie nie są modyfikowane. Opinia zostaje szybko opublikowana na stronie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2019-08-10

Najlepszy sklep z orzechami, od dawna starałem się zastąpić niezdrowe przekąski orzechami i zmiana wyszła mi na dobre.

Rzetelne opinie o Do zgryzienia

Do zgryzienia

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.dozgryzienia.pl

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 503 035 214

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie