Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Dobra Kaloria Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobra Kaloria
5 / 5 2022-11-21

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu produktów spełniających ich oczekiwania, zamawianiu potrzebnych usług lub wyborze naprawdę godnego zaufania sprzedawcy. Moim zdaniem, wielką zaletą tego serwisu jest brak moderacji komentarzy. Opinie są natychmiastowo publikowane na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-10-05

Do tej pory przeglądałem recenzje użytkowników o różnych firmach i ich produktach tylko w Google oraz na stronie Facebook. Teraz jednak zaczynam czytać je również tutaj. Należy zauważyć, że niektóre opinie są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, co utrudnia nam zdobycie rzetelnej informacji na temat samego produktu. Niemniej jednak, jesteśmy pewni, że właściciele tej strony nie usuwają niczego.

5 / 5 2021-12-16

W ostatnim czasie zauważyłem, że czytanie opinii klientów na temat marek i ich produktów lub usług jest teraz konieczne także na innych platformach, nie tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Wielokrotnie zauważyłem, że takie komentarze są bardzo emocjonalne i rzadko odnoszą się bezpośrednio do przedmiotu. Jednak możemy być pewni, że moderatorzy serwisu nie ukrywają żadnej treści.

5 / 5 2021-09-17

Nie tylko oceniam sprzedawców i ich oferty na tej stronie, ale znacznie częściej czytam opinie innych użytkowników. Dzięki temu już trzy razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego, zdecydowałem się na rzeczywiście uczciwą firmę, której nadal jestem wiernym klientem. Bardzo się cieszę, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-01-18

Burgery roślinne są bardzo ok, przypominają w smaku mięsne.

Rzetelne opinie o Dobra Kaloria

Dobra Kaloria

Siedziba
Częstochowa

WWW
https://dobrakaloria.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 34 365 08 52

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie