Kategorie: / Usługi

Dobra Księgowa Biuro Rachunkowe Stargard Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobra Księgowa Biuro Rachunkowe Stargard
5 / 5 2022-05-23

Zanim nacisnę ”potwierdzam zakup”, za każdym razem wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego serwisu i zamawianego rozwiązania. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam robić podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-11-21

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już z 10 razy uniknąłem podpisania umowy z niesolidnym dostawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wiarygodną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-06-26

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one zmodyfikowane czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają opublikowane niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2020-12-27

Znajdują się tu opinie zarówno o dobrze znanych sieciach, jak i o nowo powstałych biznesach z mojej miejscowości. Jak tylko nie zapomnę, to tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie strony.

Rzetelne opinie o Dobra Księgowa Biuro Rachunkowe Stargard

Dobra Księgowa Biuro Rachunkowe Stargard

Siedziba
Stargard

WWW
https://dobraksiegowa.info/

Email
[email protected]

Telefon
+48 783 001 883

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie