Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Dobrarada Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobrarada
5 / 5 2023-01-13

Publikuję opinie i recenzje tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną cenzurowane lub usunięte przez właściciela strony. Tutaj moje opinie są niewybiórcze oraz pojawiają się od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Cieszę się, że serwis nie poddaje się naciskom i szanuję to.

5 / 5 2022-07-24

Przed kliknięciem przycisku "kupuję", zawsze odwiedzam to miejsce i sprawdzam opinie innych klientów na temat sprzedawcy i wybranego przedmiotu. Robię to już od kilku tygodni i jeszcze ani razu mnie nie zawiodło. Polecam to wszystkim, którzy nie mają czasu ani nerwów na problemy z wymianami, odstąpieniem od umowy, składaniem reklamacji czy kłótniami ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-01-18

Jestem szczęśliwy, że mogę służyć pomocą innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednich produktów, zamówieniu najlepszych usług i wyborze naprawdę uczciwych przedsiębiorców. Dużym plusem tego portalu, z mojego punktu widzenia, jest brak moderacji komentarzy. Moja opinia jest szybko publikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-27

Nie tylko publikuję tutaj recenzje sprzedawców i ich produktów, ale również często je analizuję. Dzięki tej stronie udało mi się już kilka razy uniknąć zawarcia umowy z niegodnym zaufania sprzedawcą. Zamiast tego, zdecydowałem się na rzeczywiście solidną firmę, której jestem oddanym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że takie strony istnieją.

5 / 5 2020-08-31

Ok sklep

Rzetelne opinie o Dobrarada

Dobrarada

Siedziba
Dankowice

WWW
https://www.dobrarada.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 601 662 442

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie