Kategorie: / Artykuły Medyczne

Dobrarodzina.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobrarodzina.pl
5 / 5 2021-11-04

Zdajemy sobie sprawę, że marki, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci działają takie portale. Zaufane, nastawione na odbiorców biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-08-28

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie spełniającego oczekiwania produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście zaufanego sprzedającego. Największym plusem tego portalu jest, według mnie, brak moderowania opinii. Opinia zostaje niezwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-04-16

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci uruchamiane są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni sprzedający tracą kolejnych klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-01-15

W mojej ocenie każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał do czynienia. Zgadzam się, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeśli widzę, że ktoś ma praktycznie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o Dobrarodzina.pl

Dobrarodzina.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.dobrarodzina.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie