Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Reklama i Marketing

dobrasztuka.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o dobrasztuka.com
5 / 5 2022-06-15

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem do tej pory tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-02-28

Nie tylko piszę tutaj opinie o produktach i usługach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już parę razy uniknąłem nawiązania współpracy z nierzetelnym sprzedającym. Zamiast tego znalazłem naprawdę rzetelną markę, której wiernym klientem jestem cały czas. Super, że jesteście.

5 / 5 2021-10-11

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeśli widzę, że jakiś sklep ma praktycznie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2020-11-15

Zanim nacisnę ”potwierdzam zakup”, każdorazowo wchodzę na ten portal i analizuję komentarze innych internautów na temat konkretnego serwisu i zamawianego rozwiązania. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam robić podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sklepem.

Rzetelne opinie o dobrasztuka.com

dobrasztuka.com

Siedziba
Łódź

WWW
http://dobrasztuka.com

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie