Kategorie: / Biuro / Dom

Dobre Drzwi Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Dobre Drzwi
5 / 5 2023-02-14

Bardzo mnie cieszy fakt, że mogę pomagać innym konsumentom w dokonywaniu trafnych zakupów, wyborze najlepszych usług czy znalezieniu rzetelnego partnera inwestycyjnego. Jego wielkim plusem jest brak cenzury w komentarzach, co pozwala na szybkie i bezpośrednie zamieszczanie opinii na stronie, bez ingerencji moderatorów.

5 / 5 2022-06-28

Bardzo mnie raduje, że mogę pomóc innym klientom w znalezieniu produktu, usługi lub dostawcy, który spełnia ich oczekiwania. W mojej opinii, ważnym plusem tego portalu jest to, że nie ingeruje się w treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają w nich żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-24

Podzielę się swoją opinią tylko jeśli mam pewność, że nie zostanie ona zmieniona lub usunięta przez moderatora strony. W tym miejscu moje komentarze są publikowane bez opóźnienia, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne lub dotyczą małej firmy lub lidera na rynku. Doceniam odwagę, jaką wykazuje strona.

5 / 5 2021-05-09

Ostatnio przeglądałem recenzje użytkowników na temat różnych firm i ich ofert głównie na Google i Facebooku. Teraz zaczynam również weryfikować te opinie tutaj. Niestety, niektóre z nich są niewystarczająco szczegółowe, co utrudnia poznanie informacji o samej jakości produktu. Jednak przynajmniej możemy zauważyć, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2020-02-18

podejście do klienta zasługuje na pochwałę

Rzetelne opinie o Dobre Drzwi

Dobre Drzwi

Siedziba
Byków

WWW
https://dobredrzwi.pl/

Email
[email protected]

Telefon
530 992 000

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie